آموزش زبان انگلیسی

دبستان پسرانه غیردولتی هوشمند ناصح
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۶:۳۶

زبان انگلیسی

با توجه به اهمّیّت ویژه یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز و نقش موثّر آن در ارتباطات بین المللی، آموزش زبان در مؤسسه فرهنگی روزبه با همکاری کانون زبان ایران انجام می‌شود و مدرسه اقدام به برگزاری کلاس‌های ترمیک زبان انگلیسی، به عنوان بخشی از برنامه رسمی مدرسه می‌نماید. شروع کلاس‌های کانون زبان در موسسه روزبه از پایه ششم می‌باشد و دانش‌آموزان مستعد در صورت قبولی در تمامی سطوح قادر خواهند بود این سیستم آموزشی را تا پایه یازدهم به پایان رسانده و گواهینامه پایان دوره را از مؤسسه کانون زبان ایران دریافت نمایند.

اهداف آموزش زبان انگلیسی

  • تقویت مهارت‌های مختلف زبانی مخصوصا مهارت گفتاری
  • تمرکز بر مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی
  • کمک به مهارتهای کامپیوتری
  • یادگیری معانی کلمات و عبارات ساده زبان
  • آشنایی با داستان‌های انگلیسی
  • شناخت و تقویت استعداد دانش‌آموزان در رشته‌ زبا انگلیسی

برنامه آموزش زبان انگلیسی

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
آموزش زبان در دبستان

کلاس‌های آموزش زبان در دبستان از پایه دوم آغاز می‌شود. این کلاس‌ها با همکاری و نظارت مستقیم مؤسسه علوم و فنون هرمس در مدرسه برگزار می‌شود. در این کلاس‌ها که چهار ساعت از برنامه هفتگی دانش‌آموزان به آن اختصاص یافته است، مهارت‌های چهارگانه سخن‌گفتن، شنیدن، خواندن و نوشتن در سطح مقدّماتی و متناسب با شرایط سنّی دانش‌آموزان دبستانی ارائه می‌شود

20120822144812Arm-400x400
آموزش زبان در دبیرستان
کلاس‌های آموزش زبان از پایه ششم تا پایه یازدهم با همکاری کانون زبان ایران در مدرسه برگزار می‌شود. این کلاس‌ها در دو شاخه نوجوانان و بزرگسالان پیگیری می‌شود و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که دانش‌آموزان بتوانند در پایان دوران تحصیل خود در دبیرستان، سطوح بزرگسال را به اتمام رسانده و مدرک پایان دوره را از کانون زبان ایران دریافت نمایند.
53173-200x133
آموزش زبان برای بزرگسالان

کلاس‌های کانون زبان که در مدرسه برگزار می‌گردد از دو شاخه نوجوانان و بزرگسالان تشکیل شده است. شاخه زبان نوجوانان از سه بخش تشکیل شده است. برای هر سطح، کتاب‌های‌ آموزشی توسط مؤسسه مذکور تدوین شده است و در ۲۱ جلسه ۲ ساعته تدریس می‌گردد. گروه بزرگسالان نیز از پنج بخش تشکیل شده است که هر بخش شامل سه سطح می‌باشد.

مشخصات دوره
مدت دوره 42 ساعت
هزینه ثبت نام 80،000 تومان
روز های برگزاری شنبه، دوشنبه، چهارشنبه
ساعات برگزاری 16 تا 19
مکان برگزاری ساختمان آموزشی مدرسه
سایر فوق برنامه ها